Kursy oferowane przez naszych lektorów

Kurs przygotowanie do egzaminu 8 klasisty

Dla młodzieży zdającej EGZAMIN ÓSMOKLASISTY. Kurs jest prowadzony w oparciu o podręczniki dopasowanych do wymagań opracowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Kurs Business English

Uczymy języka ogólnego i biznesowego, prowadzimy kursy specjalistyczne koncentrujące się na słownictwie i umiejętnościach językowych związanych z działalnością konkretnej firmy, specyfiką stanowiska pracy czy branży.

Dla firm

Zajęcia dedykowane są wszystkim firmom gdzie angielski używany jest w biurze lub z klientami. Zakres obejmuje praktyczne użycie języka podczas rozmów telefonicznych, telekonferencji, czy w korespondencji. Zajęcia mogą być in-company lub online.

Kurs dla początkujących

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynamy od A1, poprzez A2. Lekcje na wyższym poziomie dostępne są w innych kursach na naszej stronie. Lekcje zawierają materiały pozwalające poznać dni tygodnia po angielsku, liczby, pory roku, alfabet po angielsku, zwroty grzecznościowe, podstawy gramatyki itd.

Kurs dla średnio-zaawansowanych

Czasem korzystamy z książek, materiały jednak są mocno uzupełnione naszymi własnymi. Kursanci są gotowi już trochę z siebie „wydobyć”, ale wciąż jeszcze jako uczniowie muszą poprawiać zdolności komunikacyjne. Zajęcia są prowadzone z uwzględnieniem równowagi pomiędzy mówieniem, słownictwem, gramatyką i słuchaniem.

Matura

Celem zajęć jest kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Dobór materiałów, ćwiczeń i metod dostosowany jest do 2 głównych części  – części ustnej i pisemnej. Kurs pomoże Ci rozwinąć umiejętności wymagane na maturze z angielskiego i uzyskać wymarzony wynik.

Kurs z Native Speaker

English classes are 100% conversational and times are flexible. The teaching materials used are tailored toward each student’s needs, levels and preferences. I assure you our conversations will be interesting and beneficial for your journey toward English fluency. 

Kurs Powtórka z Gramatyki

Dzięki przystępnym objaśnieniom i licznym przykładom zrozumiesz wreszcie gramatykę. Wkrótce zaczniesz mówić po angielsku bez oporów, bo tysiące ćwiczeń zaowocują tym, że będziesz mówić w pełni poprawnie gramatycznie bez zastanowienia!

Kurs Professional English

Zakresy: Medicine, Finance, Law, Marketing, Management, Technical/Mechanical Engineering, Electronics, ICT (Information Communications Technology), Nursing, Sales and Purchasing, Human Resources, English for the Media, for Job-hunting.