Co o nas mówią nasi studenci

Najlepszą oceną prowadzenia lekcji przez p. Agnieszkę jest niecierpliwie pytanie mojego syna: kiedy kolejne zajęcia? Maciek jest zachwycony podejściem i sposobem prowadzenia lekcji. Nie ma tu rutyny ani nudy. Pani Agnieszka w ciekawy i interesujący sposób uczy angielskiego, a syn chętnie powtarza i uczy się nowych rzeczy. Pełen profesjonalizm i szybki kontakt w razie potrzeby. Nauczyciel, który rozbudza pasje to nauczyciel przez duże N, a Pani Agnieszka zalicza się do tego (nieliczego już dzisiaj niestety) grona. Szczerze polecam 👍

Joanna Chomicka-Rakuś

mama 10-cio letniego ucznia

Ogólnie to lekcje są fajne, ale jest dużo pracy domowych w postaci pisania słówek na każdą lekcję. Jest dużo zabawy i nauki a po każdym skończonym temacie jest mały teścik z przerobionego materiału. Bardzo lubię lekcje pani Agnes. Pozdrawiam

Feedback anonimowy

Uczennica/uczeń

Agnes jest najlepszą nauczycielką języków jaką kiedykolwiek miałam, jest luźna i otwarta, bez stresu tłumaczy każde zagadnienie. Prawie na każdej lekcji płaczę ze śmiechu, poruszamy wiele tematów, o których normalnie nie mówi się w szkołach, dzięki temu uczę się swobodnego wypowiadania się i nowych słów. Kiedy Agnes ma dobry dzień co robimy piosenkę. Bardzo dużo rozmawiamy o mordercach, Agnes wydaje dźwięki ptaków, aby sprawdzić czy to faktycznie działa. Dzięki temu, że czuję się swobodnie na tych zajęciach, więcej się uczę i zdecydowanie zmniejszyłam swoją barierę językową.

Anonim

Feedback anonimowy

Świetne zajęcia! Pani Agnieszka potrafi pomóc pokonać nawet największe bariery językowe, a to chyba najważniejsze! Profesjonalne podejście, świetnie wytłumaczona gramatyka, super zajęcia i zadania. Nie da się nudzić! polecam z czystym sumieniem każdemu, kto szuka lekcji angielskiego na najwyższym poziomie.

Katarzyna Wichrowska

Uczennica na poziomie B2

-Ja jestem bardzo zadowolona;
-Odpowiada mi sposób pracy, który oparty jest na systematycznych w ćwiczeniach oraz wewnętrznej motywacji;
-Fajne są te książki i dobrze się na nich pracuje;
-Powoli zaczynam wierzyć, że kiedyś wypowiem publicznie jakieś słowo (lub więcej) po angielsku -> będziesz autorką tego sukcesu:) Dzięki:)

Uczeń/Uczennica

Feedback anonimowy

Moja opinia o lekcjach angielskiego:
-dużo gramatyki i synonimów 
-ciekawe rozmowy
-dokładne przerabianie zagadnień 
-wzmacnia kreatywność

Anonim

Feedback anonimowy

Lekcje z Agą są bardzo skrupulatne, robimy wszystko według określonego schematu. Nie pomijając żadnego z ćwiczeń. Aga jest bardzo miłą osobą, nie ma w ogóle mentalności Polki 🙂 Jest taką typową kobietą z klasą:) Lekcje są super!!!

Uczeń/Uczennica

Feedback anonimowy

Dla mnie ok. mocno na + duży +. Świetna atmosfera.

Anonim

Feedback anonimowy

Świetne lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Agnieszka jest jednym z nauczycieli który potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę w prosty sposób. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie tutaj.

Bartosz Dalah

Uczeń A2-B1

Polecam wszystkim lekcje u Agnieszki – zajęcia są utrzymane w przyjaznym i nieformalnym stylu i są przy tym prowadzone profesjonalnie. Przejście na tryb on-line nie wpłynęło na ich jakość. Agnieszka potrafi dobrze zmotywować do nauki, jest wymagająca, ale jednocześnie cierpliwa. Gorąco polecam!

Małgorzata Rz.

Uczennica na poziomie B2

Świetna szkoła! Indywidualne podejście, interesujące materiały, kreatywnie a przedewszystkim skutecznie przeprowadzone zajęcia. Z całego serca polecam Panią Agnieszkę. Lekcje w 100% odbywają się w języku angielskim, bez najmniejszych wtrąceń po polsku. Rewelacyjny efekt w krótkim czasie:)

Marta

Uczennica

Lekcje u Pani Agnieszki są zawsze ciekawe, czas mija szybko. Duży nacisk na mówienie, dobrze wytłumaczona gramatyka. Bardzo polecam!

Agata

Uczennica

Dobre podejście do uczniów, doświadczenie mieszkania przez kilka lat w Wielkiej Brytanii pozwala uczyć języka od strony praktycznej. Polecam!

Darek

uczeń

Pełna energii lektor. Na tych lekcjach nie można się nudzić. Kto ma opory w mówieniu po angielsku, na pewno je przełamie. Zaangażowanie i profesjonalizm. Serdecznie polecam! 👍

Monika

Uczennica

Po latach postanowiłam sprawdzić swoje kompetencje językowe. Postanowiłam szukać nauczyciela z możliwością lekcji online. Już przy pierwszym kontakcie z Agnieszką udało mi się otworzyć, pomimo moich blokad. Jej elastyczne podejście do mojego trybu nauki zaowocowało pewnością siebie w języku angielskim. Motywowała mnie do pracy, gdy uważałam że nie dam rady i dostosowywała tempo do moich potrzeb. Na pewno to nie koniec naszej wspólnej drogi!

Joasia Koszewska

uczennica, lat 36

Lekcje są SUPER! Podczas nich poczułam się bardziej komfortowo mówiąc po angielsku. Rozmawianie w trakcie lekcji tylko po angielsku i tłumaczenie słówek poprzez definicje (angielskie) pomogło mi zrozumieć język “dokładniej”. Uczę się u pani już 2 lata i nawet moja mama zauważa duże zmiany w tym jak się posługuję językiem.

Uczeń/Uczennica

Feedback anonimowy (coroczna ewaluacja)

Uczy się miło, czasami się śmiejemy. Dużo się nauczyłem i Pani jest miła i ma poczucie humoru.

Anonim

Feedback anonimowy

Jedyny negatyw: dużoooo prac domowych:( Ogólnie Pani bardzo dobrze tłumaczy każdą rzecz. Nie boi się Pani rozmawiać o realnych sprawach co jest zdecydowanie na plus.

Uczeń/Uczennica

Feedback anonimowy (coroczna ewaluacja)

Zapisy ruszyły

Zapisy na rok 2021/2022 już trwają!
Informujemy, że rozpoczynamy już zapisy na nowy rok szkolny. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zamów kursCennik