Założyciel szkoły. Lektor stacjonarnie/online

Agnes/Agni

Hi! Nazywam się Agnes i jestem właścicielem szkoły językowej Kapitan English. Zapraszam na inspirujące spotkania z angielskim. Mam za sobą studia licencjackie i 7 lat pobytu w Wielkiej Brytanii, gdzie uzyskałam certyfikat CAE (C1 Advanced). Tam też uzależniłam się od kupowania książek po angielsku! Na lekcjach razem tłumaczymy popularne piosenki (klikjnij na ten link), dyskutujemy na temat pasjonującythc CIĘ artykułów etc. Uczymy się przez konwersacje, omawiamy słownictwo związane z daną profesją (np. technical English), przygotowuję do wyjazdów za granicę i wiele innych. Na pierwszej lekcji razem ustalamy jak TY chcesz się uczyć. Jestem gorącym zwolennnikiem metody “No Polish, please”. Pod tym linkiem opisałam moją metodę pracy. Prowadzę konto na TikTok, Youtube oraz Instagram. W poniedziałki zapraszam na bezpłatny Speaking Club. Dołacz do naszej społeczności na facebook. A co sądzą o mnie moi uczniowie możesz przeczytać tutaj.

 • Bieganie
 • Jazda na rowerze
 • Fotografia

Lektor online

Kinga

Cześć! Nazywam się Kinga i od po uzyskaniu licencjatu z anglistyki (specjalizacja nauczycielska oraz tłumaczenia) wyjechałam do Cambridge, gdzie spędziłam 13 lat. Uczę chętne osoby na każdym poziomie. Dla uczniów od B2 zapraszam na lekcje w trybie native speakera, czyli “No Polish”. Nie tylko dla odważnych!

 • Ogrodnictwo
 • Sport
 • Cierpliwość

Lektor online

Gosia

Hello! Nazywam się Gosia i moja przygoda z angielskim “na poważnie” zaczęła się od wyjazdu do Londynu. 10 lat spędziłam w UK, gdzie pracowałam z brytyjskimi dziećmi w przedszkolu. Z wykształcenia jestem pedagogiem wczesnoszkolnym i chętnie uczę dzieci w każdym wieku. Po zdaniu CAE uczyłam w szkole językowej. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci z trudnościami w uczeniu się np. z dysleksją.

 • English
 • Dysleksja
 • Nauczanie początkowe

Lektor online

Tomek

Hej, nazywam się Tomek. Już od wczesnego dzieciństwa pasjonuję się językiem angielskim, jak i muzyką. Dzięki temu połączeniu zwracam szczególną uwagę na wymowę, jak i swobodę improwizacji, jaką daje ten język. Ponadto pociąga mnie w życiu podróżowanie, natura, a niegdyś tworzenie gier wideo, co zaprowadziło mnie w różne zakątki świata, gdzie praktykowałem angielski. Ukończone studia na kierunku zarządzanie i marketing dały mi solidne doświadczenie w ‘business english’, którym nieustannie posługuję się w coraz to nowych przedsięwzięciach.

 • English
 • Gra na basie
 • Gra na Kontrabasie

Lektor online

Maria

Hej! Nazywam się Marysia  i jestem studentka trzeciego roku sztuki na Aberystwyth University. Od trzech lat mieszkam w Wielkiej Brytanii, gdzie takze pracuje. Naukę języka zaczęłam mając 7 lat i od tamtej pory nieprzerwanie szlifuje swoje umiejętności. Bardzo lubię pracę z ludźmi, sprawia mi to dużą satysfakcję, mam doświadczenie w pracy z dziećmi jako opiekunka, udzielam także wielokrotnie korepetycji młodzieży na poziomie licealnym i “podstawówkowym”.

 • English
 • Kreatywność
 • Empatia

Native Speaker online

Sakib

Hi! My name`s Sakib  and I am a native English speaker, who has experience living in foreign countries, and learning new languages. Therefore, I understand that learning a new language can be tough, and sometimes confusing especially as there are so many standards of English. My teaching method focuses on practical use of the language, and minimum usage of technical terms. It is particularly useful for those interested in Business English. Availability: Monday – Thursday: 1500 – 1900HRS; Saturday & Sunday: 0900 – 2000HRS (All times UK times)

 • English Native Speaker
 • Conversations
 • Patience

Bardzo polecam szkołę Kapitan English. Córka miała w wakacje intensywny kurs, podczas którego był nacisk na konwersacje i przełamanie bariery językowej. Córka bardzo sobie chwaliła zajęcia. Zrobiła duże postępy. Pani Agnieszka szukała różnych źródeł, metod by córka bardziej się rozgadala. Wszystkie lekcje były inne, a każda bardzo ciekawa. Gorąco polecamy 🙂

Agnieszka Sieradzka

Mama

Chyba najlepsza szkoła angielskiego na całe Piaseczno. Na pierwszej lekcji omówiliśmy moje potrzeby i lekcje są układane tematycznie dokładnie tak jak potrzebuję. Bardzo szybko zobaczyłem poprawę i już można rzec, że trochę umiem w angielski 🙂
Niewątpliwym plusem są elastyczne terminy właściwie od rana do wieczora. Często zamieniam się w pracy więc nie zawsze pasują mi stałe pory. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby nie udało się zmienić godziny. Myślę, że z czystym sercem mogę polecić

Kamil

Policjant

Agnes uczyła moją córkę i syna, oboje o bardzo zróżnicowanych temperamentach. Córka potrzebowała pomocy przy przygotowaniu do egzaminu 8klasisty i przełamaniu blokady w mówieniu, zaś starszy syn rozwijających językowo konwersacji. Agnes jest cierpliwa i ma podejście do nieśmiałych osób, które wstydzą się mówić mimo, iż znają angielski! Polecam wszystkim “zablokowanym”!

Agata

Mama