Przeczytaj co o nas mówią nasi studenci

recenzje

Agni, Just wanted to drop you a quick note about the event I attended for the first time. It was super interesting and I had a blast 👏 You were really on fire – so charismatic and smart! 👍Big thanks for all your efforts🙏 Can’t wait for the next one if happens and you don’t mind🤗

Evgeniy Batura (Ukraina)

Uczestnik Speaking Club with Kapitan English

Agnes jest dobrą czarodziejką! Zdjęła moją blokadę mówienia o angielsku, czego się do tej pory nie udało innym. Lekcje są ciekawe i prowadzone w fajnej atmosferze a przy okazji można się wielu interesujących rzeczy dowiedzieć o świecie :). Bardzo polecam!

Ola Fiałek

Osoba dorosła, tematyka lekcji: księgowość i finanse

Bardzo polecam lekcje z Agnieszką. Zajęcia prowadzone są w 100% w języku angielskim i są dostosowane do moich zainteresowań naukowych (medycyna/onkologia).

Magdalena Malinowska

Uczennica, z którą omawiałam tylko jeden temat: rak

Do Pani Agnes chodzi dwojka moich dzieci. Jestesmy zachwyceni. Po kilku lekcjach widac mega postepy, dzieci wrecz nie moga sie doczekac na kolejne zajecia. Serdecznie polecam, osobiscie widze postepy dzieciakow w slownictwie oraz opanowaniu gramatyki.

Marta Mroz-Sipiora

Mama uroczego rodzeństwa, które mimo różnicy wieku świetnie się dogaduje

Agnes uczyła moją córkę i syna, oboje o bardzo zróżnicowanych temperamentach. Córka potrzebowała pomocy przy przygotowaniu do egzaminu 8klasisty i przełamaniu blokady w mówieniu, zaś starszy syn rozwijających językowo konwersacji. Agnes jest cierpliwa i ma podejście do nieśmiałych osób, które wstydzą się mówić mimo, iż znają angielski! Polecam wszystkim “zablokowanym”!

Agata W.

Mama rodzeństwa

Bardzo polecam szkołę Kapitan English. Córka miała w wakacje intensywny kurs, podczas którego był nacisk na konwersacje i przełamanie bariery językowej. Córka bardzo sobie chwaliła zajęcia. Zrobiła duże postępy. Pani Agnieszka szukała różnych źródeł, metod by córka bardziej się rozgadala. Wszystkie lekcje były inne, a każda bardzo ciekawa. Gorąco polecamy 🙂

Agnieszka Sieradzka

Mama uczennicy na poziomie a1+

Indywidualne i profesjonalne podejście do ucznia. Mnóstwo materiałów do pracy i szkolenia nauki języka angielskiego. Agnes jest pozytywną osobą, która zaraża swoją energią i zamiłowaniem do wszystkiego co Brytyjskie😊🇬🇧. Bardzo polecam.

EWA LISTOSZ

Uczennica na poziomie a1

Agnes to wulkan energii !! Uczyła mojego syna przez dwa lata. Uczyli się z podręcznika, ale też było dużo prac domowych z innych źródeł. Syn jest pasjonatem gitary więc omawiali po angielsku budowę instrumentu, analizowali utwory muzyczne, m.in. historię Chrisa Cornella oraz wiele bieżących tematów…Polecam!

Eliza Gajny

mama ucznia

Bardzo polecam lekcje angielskiego z Agnes. Bardzo profesjonalne przygotowanie do lekcji i bardzo miła atmosfera. Indywidualne podejście, ciekawe lekcje z dużą ilością różnego rodzaju aktywności i ciekawymi materiałami. Tematyka i zakres nauki dopasowane do ucznia. Pani Agnes jest bardzo miłą, kompetentną nauczycielką z prawdziwą pasją do nauczania.

Dorota Wandel

Mama

Agnes jest najlepszą nauczycielką języków jaką kiedykolwiek miałam, jest luźna i otwarta, bez stresu tłumaczy każde zagadnienie. Prawie na każdej lekcji płaczę ze śmiechu, poruszamy wiele tematów, o których normalnie nie mówi się w szkołach, dzięki temu uczę się swobodnego wypowiadania się i nowych słów. Kiedy Agnes ma dobry dzień co robimy piosenkę. Bardzo dużo rozmawiamy o mordercach, Agnes wydaje dźwięki ptaków, aby sprawdzić czy to faktycznie działa. Dzięki temu, że czuję się swobodnie na tych zajęciach, więcej się uczę i zdecydowanie zmniejszyłam swoją barierę językową.

Anonim

Feedback anonimowy
Świetne zajęcia! Pani Agnieszka potrafi pomóc pokonać nawet największe bariery językowe, a to chyba najważniejsze! Profesjonalne podejście, świetnie wytłumaczona gramatyka, super zajęcia i zadania. Nie da się nudzić! polecam z czystym sumieniem każdemu, kto szuka lekcji angielskiego na najwyższym poziomie.

Katarzyna Wichrowska

Uczennica na poziomie B2
Najlepszą oceną prowadzenia lekcji przez p. Agnieszkę jest niecierpliwie pytanie mojego syna: kiedy kolejne zajęcia? Maciek jest zachwycony podejściem i sposobem prowadzenia lekcji. Nie ma tu rutyny ani nudy. Pani Agnieszka w ciekawy i interesujący sposób uczy angielskiego, a syn chętnie powtarza i uczy się nowych rzeczy. Pełen profesjonalizm i szybki kontakt w razie potrzeby. Nauczyciel, który rozbudza pasje to nauczyciel przez duże N, a Pani Agnieszka zalicza się do tego (nieliczego już dzisiaj niestety) grona. Szczerze polecam 👍

Joanna Chomicka-Rakuś

mama 10-cio letniego ucznia
Ogólnie to lekcje są fajne, ale jest dużo pracy domowych w postaci pisania słówek na każdą lekcję. Jest dużo zabawy i nauki a po każdym skończonym temacie jest mały teścik z przerobionego materiału. Bardzo lubię lekcje pani Agnes. Pozdrawiam

Feedback anonimowy

Uczennica/uczeń
-Ja jestem bardzo zadowolona;
-Odpowiada mi sposób pracy, który oparty jest na systematycznych w ćwiczeniach oraz wewnętrznej motywacji;
-Fajne są te książki i dobrze się na nich pracuje;
-Powoli zaczynam wierzyć, że kiedyś wypowiem publicznie jakieś słowo (lub więcej) po angielsku -> będziesz autorką tego sukcesu:) Dzięki:)

Uczeń/Uczennica

Feedback anonimowy
Moja opinia o lekcjach angielskiego:
-dużo gramatyki i synonimów 
-ciekawe rozmowy
-dokładne przerabianie zagadnień 
-wzmacnia kreatywność

Anonim

Feedback anonimowy
Lekcje z Agą są bardzo skrupulatne, robimy wszystko według określonego schematu. Nie pomijając żadnego z ćwiczeń. Aga jest bardzo miłą osobą, nie ma w ogóle mentalności Polki 🙂 Jest taką typową kobietą z klasą:) Lekcje są super!!!

Uczeń/Uczennica

Feedback anonimowy
Dla mnie ok. mocno na + duży +. Świetna atmosfera.

Anonim

Feedback anonimowy
Świetne lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Agnieszka jest jednym z nauczycieli który potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę w prosty sposób. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie tutaj.

Bartosz Dalah

Uczeń A2-B1
Polecam wszystkim lekcje u Agnieszki – zajęcia są utrzymane w przyjaznym i nieformalnym stylu i są przy tym prowadzone profesjonalnie. Przejście na tryb on-line nie wpłynęło na ich jakość. Agnieszka potrafi dobrze zmotywować do nauki, jest wymagająca, ale jednocześnie cierpliwa. Gorąco polecam!

Małgorzata Rz.

Uczennica na poziomie B2

Świetna szkoła! Indywidualne podejście, interesujące materiały, kreatywnie a przedewszystkim skutecznie przeprowadzone zajęcia. Z całego serca polecam Panią Agnieszkę. Lekcje w 100% odbywają się w języku angielskim, bez najmniejszych wtrąceń po polsku. Rewelacyjny efekt w krótkim czasie:)

Marta

Uczennica

Lekcje u Pani Agnieszki są zawsze ciekawe, czas mija szybko. Duży nacisk na mówienie, dobrze wytłumaczona gramatyka. Bardzo polecam!

Agata

Uczennica

Dobre podejście do uczniów, doświadczenie mieszkania przez kilka lat w Wielkiej Brytanii pozwala uczyć języka od strony praktycznej. Polecam!

Darek

uczeń

Pełna energii lektor. Na tych lekcjach nie można się nudzić. Kto ma opory w mówieniu po angielsku, na pewno je przełamie. Zaangażowanie i profesjonalizm. Serdecznie polecam! 👍

Monika

Uczennica

Po latach postanowiłam sprawdzić swoje kompetencje językowe. Postanowiłam szukać nauczyciela z możliwością lekcji online. Już przy pierwszym kontakcie z Agnieszką udało mi się otworzyć, pomimo moich blokad. Jej elastyczne podejście do mojego trybu nauki zaowocowało pewnością siebie w języku angielskim. Motywowała mnie do pracy, gdy uważałam że nie dam rady i dostosowywała tempo do moich potrzeb. Na pewno to nie koniec naszej wspólnej drogi!

Joasia Koszewska

uczennica, lat 36

Lekcje są SUPER! Podczas nich poczułam się bardziej komfortowo mówiąc po angielsku. Rozmawianie w trakcie lekcji tylko po angielsku i tłumaczenie słówek poprzez definicje (angielskie) pomogło mi zrozumieć język “dokładniej”. Uczę się u pani już 2 lata i nawet moja mama zauważa duże zmiany w tym jak się posługuję językiem.

Uczeń/Uczennica

Feedback anonimowy (coroczna ewaluacja)

Uczy się miło, czasami się śmiejemy. Dużo się nauczyłem i Pani jest miła i ma poczucie humoru.

Anonim

Feedback anonimowy

Jedyny negatyw: dużoooo prac domowych:( Ogólnie Pani bardzo dobrze tłumaczy każdą rzecz. Nie boi się Pani rozmawiać o realnych sprawach co jest zdecydowanie na plus.

Uczeń/Uczennica

Feedback anonimowy (coroczna ewaluacja)