Zajęcia w duecie (stacjonarnie/online)

Rekomendacje sprzętowe: Słuchawki z mikrofonem, w miarę możliwości włączona kamerka internetowa
Kiedy: Każdy dzień od 08:00 do 21:30
Ilość uczestników: 2
Częstotliwość spotkań: 1 x tydz., 2x tydz.
Czas trwania: 60 minut
Platforma: darmowa aplikacja Zoom/Skype/GoogleMeet/WhatsApp
Link do spotkania na Zoom: Kliknij tutaj
Cena: zależy od ilości osób w grupie
Prowadzący: Agnes

FAQ

Zajęcia w duecie (stacjonarnie/online)
  • Zamiast w pojedynkę ucz się języka w duecie. Dlaczego warto? Kluczem do sukcesu jest wzajemna motywacja. Nauka ze swoją drugą połówką, przyjacielem czy siostrą stwarza dużo szersze możliwości do rozwoju i szybszego i efektywniejszego przyswajania wiedzy. Jeśli jest to osoba “obca” ponadto dochodzi czynnik rywalizacji (jeśli ktoś lubi), ośmielania mówienia się przy osobach spoza zaufanego kręgu.
  • Idealne dla rówieśników z tej samej klasy, przyjaciółek lub małżeństw.
  • Tylko dla duetów o tym samym poziomie językowym i identyczną dostępnością czasową.
  • Zajęcia mogą być prowadzone w oparciu o podręcznik, lub jako konwersacje na tematy ogólne oparte o autorskie materiały np. książki zakupione w UK czy popularne utwory muzyczne. Lektor z uczniem dobierają materiały pod kątem zainteresowań. Zajęcia mogą mieć też formę korepetycji: pomocy w bieżącej nauce w szkole.

Zapisz się!

Świetna nauczycielka angielskiego! Luźna atmosfera podczas zajęć i rozmowy na każdy temat, moim zdaniem najlepszy sposób na naukę tego języka:)
bardzo polecam!!!
Julcia

Maturzystka

Agnes to moja trzecia nauczycielka angielskiego i w porównaniu z poprzednimi, zaczynam mówić 🙂 , a o to mi chodziło no i na szczęście nie zajmujemy się tylko kolejnym, nudnym przerabianiem podręcznika…
Marcin

Pracownik korporacji

Polecam
pełen profesjonalizm indywidualne podejście z dopasowaniem poziomu nauki do ucznia .Widać pasje a nie pracę w nauczaniu prowadzącej .
Rafał

Właściciel firmy budowlanej